Kombi Yedek Parça Satışı

Kombı fan motoru satışı

Kombilerin  çokça arızalanan parçalarının bir tanesi  kombi fan motorlarıdır. Kombi fan motorunu yedek parça olarak sürekli bulundurmak tayız. Her marka ve modele göre çeşitlilik gösteren  fan motorlarlarına firmamız tarafından ulaşa bilmektesiniz. Size gerekli olan fan motorunu bulabilmek için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

En çok talep edilen ve arızalanan fan motorları ve sürekli stoklarımızda bulundurduğumuz Fan motorları şöyledir , Demirdöküm fan motoru , Baymak fan motoru , Viessman fan motoru , Eca , baykan,  immergas fan motoru, bosch saçlı fan, eğer sizinde bu markalardan bir kombiniz var ve fan motoru arızalanırsa mutlaka bizimle iletişime geçiniz

Kombi Sirkülasyon pompası satışı

Diğer  arıza oranı oldukça yüksek olan bir ürün ise pompalardan olan sirkülasyon pompası dir ve  her kombide yer alan pompa suyun sirküle olabilmesini sağlamaktadır. bu nedenle çokça arıza vermektedir. Sizde sirkülasyon pompasının arızalandığını düşünmekte iseniz , mutlaka bize ulaşarak servisimizden sirkülasyon pompasını değişimini  talep edebilirsiniz.

Üç yollu step motorları

Kombiler  çeşitli motorlardan oluşmaktadır, motorlar kombinin birimleri olarak  işlevsel olmaları ve çalışmaları düşünüldüğünde hayati önem göstermektedir, eğer  kombinin bir motoru bozulur ise kombiniz arıza verir ve diğer kısımları da pasif olur, birbirlerini tamamlayıcı motorlardan bir taneside step motorudur , arızalanan step motorlarının değişim ve tamir bakım hizmetlerini yedek parçalarını sürekli bulundurmak tayız.

Emniyet valf çeşitleri

Ek birimlerin sıkça yaşanan sıkışıklık durumlarında kombilerin cankurtaranı haline gelen emniyet valflerinde de sürekli olarak yedek parça stoklarımızda bulandırarak, sizlere  en hızlı teknik servis hizmetlerini sunmayı amaçlamaktaydı. eğer sizde emniyet valfinin bozulduğunu düşünüyorsanız bize bir telefonla ulaşarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Manometre basınc saatı satışı

Kombinin stabil çalışabilmesi ve  sıcaklık değerlerinin en iyi şekilde  ölçüle bilmesi için basınç ve sıcaklık ölçüm saatleri, göstergelerinin  büyük önem arz etmektedir, bu nedenlerden ötürü arıza oranlarına göre marka ve modellere  göre çeşitli marka manometre , basınç ölçüm saatlerini sürekli bulundurmak tayız.

Su akış şalterleri ve türbinleri

Kombiyi besleyen soğuk su ve sıcak suyun çeşitli şalterlerle yönetim altına alınması gerekmektedir, bu birimler su akış şalterleri olarak tabir edilmektedir. Kombinizin çeşitli bölümlerindeki suyun kesilmesi açılması gibi çok çeşitli teknik özellikler içeren su akış şalterleri ve türbinlerini bizden ulaşıp satın alabilir veya arıza kaydı açtırarak teknik servisimizden yararlanarak değişmesini sağlayabilirsiniz.

Kombı su doldurma muslukları

Kombinizin performansı ve içerisindeki havasının alınması ndaki büyük rol oynayan ek ara birimlerden bir taneside vana ve musluklar dır. Çeşitlilik gösteren musluk özellik ve ebatlarına göre her çeşit  su doldurma musluğunu stoklarımızda bulundurmak tayız.Bozuk muslukların itina ile değiştirilmektedir.

Kombi Genleşme tankları

Kombinin içerisinde çeşitli  su kaynatma ve depolama tanklaır yer almaktadır, zaman zaman aşırı ısınma ve ömrünü tamamlaması sebeplerinden ötürü tanklar patlamakta sızdırmaya başlamaktadır. Bu noktada genleşme tankı diye adlandırılan sıcak su tanklarını bire bir yedek ve tamir  konusunda hizmetler sunmaktayız. Her marka ve modele göre genleşme tanklarımız mevcuttur.

Kombi Ana eşanjör

Isı değiştirici olarak adlandırılan eşanjörlerin plakalı ve plakasız en çok  arızalanan ve yedek parça açısından sürekli bulundurmamız gereken eşanjörlerin başında ferroli ve demirdöküm marka kombilerinin eşanjörleri gelmektedir. Bizlerde bu konuda mağdur müşterilerin problemlerini çözmek amacıyla sürekli bu ürünlerden bulundurmak tayız. Her marka ana eşanjör den temin edebilir, servislerimizi arayarak bizlerden teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Gaz valfı cesıtlerı

Kombilere gelen gazın kesilmesi ve açılması için büyük önem taşıyan vanalardan da sürekli olarak yedek parça kısmımızda bulundurmak tayız. Gaz kombinin ana besmelesidir, ve herhangi bir arıza değişim sırasında gazın kesilmesi için gaz valfine büyük ihtiyaç duyulur. Bu nedenle kesinlikle çalışıyor olması gerekmektedir.

 

Tüm marka , model , elektronik kart çeşitleri ve tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×