Kocaeli Viessmann kombi teknik servisi

Viessmann kombi markası şuan da ülkemizde çokta üst sıralarda olan bir kombi markası değildir fakat bizim Kocaeli hikmet teknik servisi olarak bu kocaeli viessmann markası ile uzun uğraşlar sonrası yapmış olduğumuz bir anlaşma var.

Bu anlaşmada markanın değerini daha yukarı taşımakta kararlıyız ve bunu beceriyoruz oda şöyle oluyor bizim müşterilerimize önerdiğimiz marka genellikle izmit kocaeli viessmann  kombi servisi marka kombi oluyor neden mi bu markada %100 güvenceli kombiler bizim de ismimiz ile müşterilerimizin bizim sözümüze inanmaları bizim de nasıl bir kombi ve bakım iş yeri olduğumuzu bizce belli ediyor.

Biz Kocaeli hikmet teknik kombi servisi olarak ismimize de şöyle bir ekleme yapmış olduk bu yapmış olduğumuz anlaşmalardan sonra izmit viessmann kombi servisi ismini de ekledik.

Müşterilerimize en iyi kombileri sadece kombi değil tabi bide beyaz eşya şofben vs gibi şeyler de de en iyisini sunmak için elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz bu çaba da bize çok iyi geri dönüşler vermektedir nasıl mı? şöyle söyleyeyim sizlere bizim tek amacımız bu bizim satmış olduğumuz viessmann kombi vs şeylerde müşterilerimizin en iyi eşyaları alması en iyi kombileri alması noktasında yardımcı oluyoruz ki bizden memnun kalsınlar şuana kadar da hep iyi dönüşler aldık ki bizde bu işi severek ve içten yapıyoruz.

Kocaeli kombi olarak vermiş olduğumuz kombilerde doğal gaz tüketimini en alt seviyeye çektik ve verim gücünü de en üst seviyeye getirmiş bulunmaktayız bu sayede bütün müşteriler bu kombileri kullansın diye aylık yıllık bakımları geldiğinde onların hatırlamasını gerekmiyor biz bizzat müşterileri mimizi arayıp hatırlatıyoruz ve gelip kombilerde peteklerde bakım işlerini yaparak kombilerin ömrünü uzatıyoruz ve verimini çoğaltıyoruz.

Sizlerden bizim bu vermiş olduğumuz hizmetten nerde olursanız olun bizim yetkili bursa servisimiz de bulunmaktadır bizlere internet sayfamızdan ulaşın ve bizleri arayın.Ayrıca tamir bakım onarım ve arza tesbit çalışmaları konusunda hizmetler sunmaktadır.

izmit viessmann yetkili servislerinin listesi , kocaeli viessmann müşteri hizmetleri , izmit , viessmann bayi listesi , izmit viessmann çağrı merkezi , viessmann servis kocaeli , viessmann yetkili servis izmit , viessmann servis kocaeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×