Kombi Servis Teşekkür Mesajlarımız

Teşekkü 1 – Onca servisi dolaştıktan sonra sonunda işi ehline teslim ettik. Siz de öyle yapın ki, bizim gibi sonradan şikayet etmeyin. Bilgilendirme, tercih sunma, sözünde durma ve dahi tecrübe. Şimdilerde az bulunur bir özellik ama her şey olması gerektiği gibi. Rabbim utandırmasın. Teşekkürler.

Teşekkür 2- Bu soğuk günlerde, kendilerine akşam saatlerinde ulaştım, hafta sonu olmasına rağmen bizi kırmadılar geldiler, çok kısa bir sürede sorunumuzu çözdüler, sistemi yeniden devreye sokarak, peteklerimizi temizlediler, bir ekipler 3 kişi birden geldi her biri bir koldan inceledi çok kısa bir sürede, sorunu çözdüler.
Çok teşekkür ederim, sizden önce iki üç ustayı aradım, uzaktı hafta sonuydu diye mazeret uydurdular, iyiki varsın hikmet usta… teşekkürler ali han

Vaillant marka kombinin arıza teşekkür

Vaillant marka kombinin arıza teşekkür her arızasında 1 saatten az bir surede hızlı bir sekilde müdehale ettiler. Hafta sonu, haftakici aksam demeden sorunumuzu çözdüler. Çalışan mesaili insanlar icin bu çok önemli. servis olarak ücretleri yüksek degil, kazıklanacak miyim korkusu yok. başka sorun çıkmasın diye ariza hakkında ayrıntılı bilgi veriyorlar. isini iyi yapan, güler yüzlü, dakik bir usta herkese tavsiye ederim.

×