İkinci El Kombi Satışı

Kocaeli Hikmet Teknik kombi servisi olarak sizlere her bütçeye uygun ikinci el kombi satışını yapmaktayız bunların yanı sıra sunmakta olduğumuz kombi satışlarında değişmiş olduğumuz ürünlerin de iş ilan parçalarını 2 yıl Garanti sağlamaktayız satışını yapmış olduğumuz ikinci el kombilerin montajlarını da yerinde yaparak kombi testlerini gerçekleştirmekteyim Kocaeli’nin tüm ilçelerine hizmet veren Hikmet Kombi teknik servis yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile siz Kocaeli lr bir telefon kadar yakın.

Kocaeli ilçesinde sunmakta olduğumuz kombi hizmetlerinin yanı sıra sizlere 2. el olarak tabir edilen çıkma kombileri de gerekli servis ve bakım hizmetlerini sonuna sunulmasının ardından her bütçeye uygun kombi seçenekleri sunmak amacıyla ikinci el kombi satışlarına başlamış bulunmaktayız.

Eğer siz de Kocaeli’de iseniz 2. el kombi almak satın almak veya ikinci el kombiler hakkında bilgi edinmek isterseniz gerekse telefon aracılığıyla gerekse mevcut sorumuza gelerek ikinci el kombiler mi ile ilgili teknik bilgileri edinebilir kampanyalarımızı kapsamı alanlarını sunmakta olduğumuz hizmetleri kombiler konusunda teknik detay ve size en uygun kombiyi bizden temin edebilirsiniz.

Körfez Derince de yer alan showroomumuzda geçmişten günümüze müşteri memnuniyetini İlke edinen Hikmet Teknik kombi servisi sizlere ikinci el kombi satışlarıyla da hizmetine yeni bir kalem eklemiştir. sunmakta olduğumuz ikinci el kombiler gerek kart bakımları gerekse ısıtma soğutma bakımları olarak teknik incelemelerden geçirilerek satışa sunulmaktadır her bir kombinin ikinci el olmasına rağmen 1 yıllık parça ve teknik servis garantisi sunulmaktadır.

İzmit merkezinde ve ilçelerinden kombi bakım servis hizmetleri sunan Hikmet kombi servis sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla bünyesinde bulundurduğu yedek parçaları ile birlikte piyasadan toplamış olduğu ikinci el kombileri bakım ve onarımlarını hazırlayarak yeniden hizmete kazandırmaktadır. Az kullanılmış kombi Derin yapılan teknik araştırmalar sonucunda daha uzun ömürlü olabilmeleri için gerekli arızalarının kart bakımlarının pompa bakımlarının enjeksiyon Bakımlarını boru bakımlarının gibi birçok bakımlarının yer aldığı teknik bakımları mevcut olan Teknik servisimizde sunarak satışı hazır hale getirmekteyiz.

Kocaeli İzmit Kartepe bölgesinde birçok konutun kombi kurulum bakım ve teknik servis hizmetlerini sunduğumuz Toplu Konut projelerinde toplu konut kombi servislerini üstlendiğimiz doğrudur zamanla yaşlanan kombilerin kartlarının bakımlarının yapılarak tekrar hayata git döndürülme lerini sağlamaktayız sağlamış Olduğumuz bu hizmet ve sizlere en ekonomik koşullarda sağlıklı çalışan kombiler sunmaktayız

İzmit’te gerek Sıfır kombi gerekse ikinci el kombi satışlarımızla hizmetinizdeyiz sıfır kombilerde İki yıl 2. el kombi neredeyse 1 yıl Garanti sunmaktayız.  ikinci el kombilerde parça garantili Emin yanı sıra servis hizmetleri tarafımızca sunulur ise sunmakta olduğumuz teknik servis hizmetlerinin yanı sıra kombinin yıllık sigortalının Irak daha uzun ömürlü bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×